פיתוח משחקי מחשב

בואו נודה בזה - כולנו משחקים. בין אם זה מחבואים עם הילדים, באבלס במחשב או מונופול עם חברים, לכולנו יש את היצר הילדותי הזה והשתוקקות למשחק. אותו היצר הוא ההופך את המשחק לאמצעי שיווקי מוצלח כל כך.

מהו בעצם משחק מחשב?
משחק מחשב הוא תוכנה המוצרת על גבי המחשב והיא יוצרת אינטראקציה רצופה עם המשתמש. הוא מופעלת ע"י קבלת קלט ממקורות חיצוניים, כגון מקלדת, עכבר, הגה, פדלים וכו'.

המשחקים בעבר היו משחקים פשוטים בהרבה. הם היו טקסטואלים לחלוטין (המתקדמים שבהם כללו תווי ASCII), והם הוצגו על המסך בשני צבעים (ירוק-שחור או לבן-שחור). גם הקלט היה אז פשוט ביותר - שורות קוד שהוכנסו באופן טקסטואלי. עם התפתחות הטכנולוגיה, התפתחו גם המשחקים והתחילו להציג משחקים בשישה-עשר צבעים, ולאחר מכן ב-256 צבעים, עד שהגיעו לספקטרום המלא המוכר היום - SVGA. גם הקלט השתנה ונעשה שימוש בעכבר, ואחר מכן גם בג'ויסטיקים, שהוכנסו לעולם המחשבים מעולם קונסולות המשחק (SONY לדוגמא).

אז איך משחקי מחשב יעזרו לי בתחום השיווק?
הסיבה שמשחקי מחשב יעילים מאוד בשיווק וקידום מוצרים הוא פשוט ביותר, ומתקשר באופן ישיר ליצר עליו דיברנו בתחילת המאמר - כולנו אוהבים לשחק. לקחת רגע הפסקה מהמציאות הסוערת, הסיבוכים בעבודה, הבעיות עם בן/בת הזוג, ולהישאב אל עולם של פנטזיה שבו הכל, אבל הכל אפשרי. שימוש בתכונה הזו, בשילוב עם עיצוב מזמין ופרסום נכון, יעורר מודעות למוצר המפורסם ויעזור למפרסמו להעביר את המסרים השיווקים שהוא רוצה להעביר.

ההיבט הכי חשוב שיש למשחק מחשב הוא המשחקיות (GamePlay). המשחקיות היא הדרך שבה השחקן מתקשר עם המשחק. הקשר שבין השחקן והמשחק - אתגרים, משימות, העלילה וכו'. באתרי דירוג משחקים, למשחקיות דירוג נפרד והוא מהווה חלק נכבד בדירוגו הסופי. מבחינת שיווק, המשחקיות בשורה התחתונה תקבע האם המשתמש יהנה מהמשחק וישחק בו שוב ושוב וכך יחשף עוד יותר למוצר הנמכר, או שהוא ירגיש מתוסכל כי המשחק נתקע, איטי, העלילה לא מעניינת, והוא יסגור אותו כעבור מספר דקות (או אפילו שניות).

לנו ב"אסף מדיה" ניסיון רב עיצוב, בנייה ופרסום של משחקי מחשב ממותגים, אשר יעזרו לכם ליצור עניין אצל משתמשים לשחק בו, וכך בעצם ליצור באזז סביב המוצר אותו אתם מנסים לקדם. אנחנו ניצור עבורכם את המשחק המושלם עבורכם, שיתאים לצרכים שלכם, ויותאם במיוחד למסר השיווקי שתרצו להעביר.

 

זקוקים לדף נחיתה שיפנה אל המשחק? >>

דברו איתנו בחינם

הזינו את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם והשיחה? - עלינו!

עליך לכתוב את שמך המלאעליך לכתוב מספר טלפון תקין בלי מקפים נקודות או אותיות.