אפליקציות למובייל

בשנת 2009 הוצג לראווה מוצר ששינה לחלוטין את האופן שבו אנחנו מתקשרים עם העולם - האייפון. האייפון הציע פתרון קומפקטי ונוח לשימוש ובאמצעותו יכול המשתמש לצלם, לתעד, להתקשר כמובן, לנווט ועוד! העולם התאהב במכשיר החדש ובתופעה הנוספת שהוא הביא עמה - האפליקציות.

אפליקציה היא תוכנה המותקנת על הסמארטפון (המכשיר הסלולרי החכם) של המשתמש. האפליקציה יכולה לעשות פעולות רבות: ניווט (Waze), פתקים (ColorNotes), שליחת מסרונים (WhatsApp), שיחות בחינם (Viber, Line), שליטה על הטלוויזיה (WatchOn) ועוד ועוד ועוד. למעשה, כמעט ואין הגבלה על היכולות של האפליקציה. מהסיבה הזו קיימות מיליארדי אפליקציות שונות ומגוונות כחול אשר על שפת הים וככוכבים שבשמיים.

עולם הסלולר התקדם מאוד בשנים האחרונות בארץ, ובעולם. כיום יש בעולם כ-5 מיליארד מכשירים סלולרים, מביניהם כחצי מיליון מכשירי דור שלישי. החברות השולטות בשוק הן:

  • Apple עם מכשירי ה-iPhone.
  • Samsung עם מכשירי ה-Galaxy.
  • SONY עם מכשירי ה-Xperia.
  • Nokia שהשיקה לאחרונה את Lomia בשיתוף עם Microsoft.

לכל מכשיר מערכת הפעלה ייחודית, ולכן על המתכנת להתאים את עצמו על מערכת ההפעלה הזו ולנצל את היתרונות שלה. מכשיר ה-iPhone למשל, מבוסס על מערכת ההפעלה iOS שפתחה בעוד ש, Galaxy מבוסס על מערכת ההפעלה Android.

המספר הרב של מכשירי הסמארטפון בעולם הוא הזדמנות פז שיווקית. אפליקציה מוצלחת אחת עשויה עשויה לקבל חשיפה בל תתואר, ולשים את המפתחים שלה על המפה הסלולרית, העסקית והכלכלית העולמית! אפליקציות טובות (מהנות, תורמות, שימושיות) מתפשטות כמו אש בשדה קוצים ולכן אפליקציה שכזו תעזור למפתחיה ליצור באזז סביבה, וע"י החשיפה הגדולה שתקבל הודות לאותו באזז, היא תוכל להשפיע על דעת הקהל, לפרסם את המוצר/השירות אותו היא מספקת ביעילות רבה.

אפליקציות דורשות טיפול מתמיד (עידכונים, תוספות, שינויים), ולכן מי שרוצה להזמין פיתוח של אפליקציה חייב לבחור באיש מקצוע אמין, מקצועי, שיעשה את העבודה עד הסוף, על הצד הטוב ביותר. בדיוק כמו שבונה אתרים טוב ישאר זמין למענך גם לאחר סיום העבודה, חברה שהבונה אפליקציות למובייל תיתן לך את כל התמיכה, ההסברים והשקט הנפשי שתצטרך בעת ולאחר פיתוח האפליקציה.

דברו איתנו בחינם

הזינו את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם והשיחה? - עלינו!

עליך לכתוב את שמך המלאעליך לכתוב מספר טלפון תקין בלי מקפים נקודות או אותיות.