ניהול ושיווק במדיות חברתיות

קצת סטטיסטיקה: נכון להיום, בפייסבוק יש כמיליארד חשבונות פעילים, כ- 65 מיליארד דפים נצפים בכל חודש, כ-250 מיליון תמונות מועלות מדי יום. בטוויטר, נכון לסוף שנת 2012, יש מעל 500 אלף חשבונות. ממוצע הציוצים הנשלחים ביום עומד על כ-340 מיליון. ברשת החברתית LinkedIn רשומים כ-120 מיליון משתמשים ונכון לאפריל 2013 היא במקום ה-14 ברשימת האתרים הנצפים ביותר.

הרשתות החברתיות הפכו לבמת ענק בה תוכלו להגיע אל לקוחותיכם ללא מתווכים בצורה הישירה ביותר. הרשתות החברתיות נותנות לכם אפשרות להציע לכל אדם את שרותיכם במקום בו הם ממילא נמצאים זמן רב. נדיר היום לשמוע על אדם שאין לו חשבון בלפחות אחת מן הרשתות החברתיות הנזכרות לעיל ולכן דף הפייסבוק של העסק או החברה שלך הוא למעשה חלון הראווה של העסק שלך.

דף פייסבוק נחשב טוב אם הוא מכיל אינפורמציה חשובה אודות העסק או החברה שלך כמו תחומי העיסוק, המיקום, מספר הטלפון. בנוסף, המבקר בדף צריך להיות מסוגל להכיר את החברה שלך יותר לעומק, לראות פרוייקטים שהחברה עשתה בעבר, מכתבי המלצה וכו'. נוסף על כך, דף הפייסבוק צריך להיות מנוהל מסביב לשעון. עלייך לפרסם עידכונים בשעות בהם רוב האנשים מחוברים. אלו הן בדרך כלל שעות הערב המאוחרות ובשעות אלה החברה שלך, כנראה, לא עובדת. עלייך להיות מסוגל גם להגיב על שאלות שיכתבו על קיר הדף שלך. גם השאלות עלולות להיות מפורסמות בשעות לא סבירות, ולמרות זאת עלייך להגיב אליהן במהירות וביעילות.

על מנת לשלוט ברשת האינטרנט בצורה הטובה ביותר על העסק שלך להופיע על כל במה אינטרנטית שרק יוכל. זאת אומרת, עלייך לבנות ולתחזק כראוי דף עסקי בלפחות אחת מהרשתות החברתיות הגדולות (רצוי פייסבוק ו/או טוויטר) ועלייך לבנות אתר אינטרנט איכותי ועכשווי וכמובן לקדם אותו כראוי במנועי החיפוש השונים.

ניהול דף פייסבוק הוא מקצוע לכל דבר ועניין. על מנת לנהל דף פייסבוק כראוי, יש צורך בנסיון במקצועות האינטרנט והפרסום. בדיוק כמו שלא תלכו למשפט ללא עורך דין מוצלח, כמו שלא תלכו לפגישה במס הכנסה מבלי להתייעץ עם רואה חשבון ובדיוק כמו שלא תוציאו הודעה לעיתונות מבלי להיפגש עם יועץ התקשורת שלנו - כך עליכם להיזהר מלתת לאדם לא מקצועי לנהל את דף הפייסבוק שלכם. כאמור, דף הפייסבוק של העסק הוא כרטיס הביקור שלו ולכן כל אמירה שלנו בו היא התבטאות כלפי העולם האינטרנטי והיא צריכה להיעשות במחשבה תחילה.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. "אסף מדיה" מציעים לך את כל פתרונות הבנייה והקידום במקום אחד (One Stop Shop). אנו נעצב, נקודד ונעלה עבורך לרשת האינטרנט את האתר המושלם בשבילך, נקדם אותו במנועי החיפוש בדרך היעילה והמשתלמת ביותר, נבנה עבורך את הדפים ברשתות החברתיות שתבחר ונתחזק אותם עבורך - והכל כדי שהעסק של יצליח והתקדם. זכור - ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו!

דברו איתנו בחינם

הזינו את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם והשיחה? - עלינו!

עליך לכתוב את שמך המלאעליך לכתוב מספר טלפון תקין בלי מקפים נקודות או אותיות.